Jankovićeva porazom počela godinu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 10.Jan.2011, 12:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Jankovićeva porazom počela godinu

SIDNEJ -

Srpska teniserka Jelena Janković završila je danas takmičenje na turniru u Sidneju na kome je bila postavljena za šestog nosioca, pošto je u prvom kolu izgubila od 19. igračice sveta Aravan Rezai iz Francuske sa 1:2 u setovima (5:7, 6:2, 3:6).

Čast Srbije u nastavku turnira braniće samo 19-godišnja Bojana Jovanovska, 76. igračica na WTA listi, koja je u prvom kolu iznenadila 22. teniserku >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << sveta Kaju Kanepi iz Estonije i pobedila sa 2:0 (6:4, 6:4).

Naredna protivnica Jovanovske, koja je do glavnog žreba došla preko kvalifikacija, biće upravo 23-godišnja Aravan Rezai.

Jedini dosadašnji duel njih dve su imale prošle godine na turniru u Sinsinatiju kada je Jovanovska pobedila sa 2:1.

Nagradni fond turnira u Sidneju iznosi 618.000 dolara, a Srbiju je na tom turniru trebalo da predstavlja i Ana Ivanović, ali je ona zbog istegnuća stomačnih mišića morala da odustane od nastupa.
Pogledaj vesti o: Jelena Janković

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.