Izvor: SrbijaNet.rs, 14.Apr.2010, 00:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Janković u trećem kolu Čarlstona
Srpska teniserka Jelena Janković uspešno je startovala na turniru u američkom gradu Čarlstonu savladavši danas u drugom kolu Rumunku Edinu Galovic sa 2:1 u setovima 2:6, 6:4, 6:3. Sedma teniserka sveta je kao drugi nosilac na turniru bila slobodna u prvom kolu.
Povezane vesti
Jelena Janković u drugom kolu Čarlstona
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Apr.2010
ČARLSTON - Jelena Janković plasirala se u drugo kolu turnira u Čarlstonu. Posle dva časa igre pobedila je Edinu Galovic iz Rumunije sa 2:6, 6:4, 6:3...Rivalka u borbi za četvrtfinale biće joj pobednica meča Mihaela Krajiček – Jevgenija Rodina.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaNet.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaNet.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





