Izvor: Kurir, 20.Jul.2010, 00:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
JANKOVIĆ I KRUNIĆ USPEŠNE U DUBLU
PORTOROŽ - Srpske teniserke Jelena Janković i Aleksandra Krunić uspešno su startovale u konkurenciji dublova na turniru "Slovenija Open" u Portorožu savladavši u prvom kolu Sesil Karatančevu iz Kazahhstana i Gruzijku Anu Tatišvili sa 2:1 u setovima - 6:3, 4:6, 10:8.
Janković i Krunić takmiče se u dublu na specijalni poziv organizatora turnira. Njihove naredne protivnice biće bolje iz meča u kojem četvrti nosioci, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Grkinja Eleni Danilidu i Nemica Jasmin Ver, igraju protiv špansko-italijanskog para Marija Fernandes Alves/Nikol Kleriko.
Jelena Janković je postavljena za prvog nosioca u singl konkurenciji, a na startu takmičenja igraće protiv zemljakinje Bojane Jovanovski.
Turnir se igra za nagradni fond od 220.000 dolara.








