Izvor: B92, 03.Apr.2015, 17:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Izner: Novak je izazov, najveći je
Američki teniser Džon Izner rekao je da je uvek veliki izazov igrati protiv Novaka Đokovića.
Izner i Đoković sastaju se u polufinalu Mastersa u Majamiju, a meč počinje u 01.00h po srednjoevropskom vremenu.
Visoki Amerikanac je u četvrtak iznenadio Keija Nišikorija pobedivši ga neočekivano lako u dva seta, dok je Đoković slavio protiv Feerera u dva neizvesna seta.
Izner je rekao da je Novak bez dileme najbolji svetski igrač, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da i pored toga ima šansu za trijumf.
“Uvek je veliki izazov igrati protiv Đokovića. On je u ovom trenutku bez dileme najveći teniser sveta. Prošle nedelje u Indijan Velsu sam igrao protiv njega i dobio me je u dva neizvesna seta. Moraću da budem na svom maksimumu, verujem da mogu da ga pobedim”, rekao je Izner.
Biće to deveti međusobni okršaj Novaka i Džona, a srpski teniser trenutno vodi sa 6-2 i dobio je poslednja tri duela.
Pogledaj vesti o: Novak Đoković









