
Izvor: Danas, 20.Mar.2023, 11:33
Istorijski dan za tenis: Rafael Nadal posle 18 godina ispao iz Top 10 igrača sveta na ATP listi
Španski teniser Rafael Nadal od danas se ne nalazi među najboljih deset tenisera sveta na ATP listi, prvi put od 25. aprila 2005. godine, odnosno posle tačno 6.538 dana.
Pogledaj vesti o: Rafael Nadal
Povezane vesti
Nadal ispao iz Top 10 poslije 18 godina
Izvor: Nezavisne Novine, 20.Mar.2023
Danas je izašla nova ATP lista, glavna vijest je da je Karlos Alkaraz preskočio Novaka Đokovića na prvom mjestu, ali ništa manje jaka vijest odnosi se na drugog španskog tenisera Rafaela Nadala.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.