Izvor: Kurir, 25.Jan.2013, 11:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
IZNENAĐENJE: Novak dobio koalu na poklon
Srpski teniser se sprema za finale Australijan opena
MELBURN - Najbolji srpski teniser Novak Đoković zahvalio je fanovima na poklonima koje je dobio tokom Australijan opena u Melburnu.
"Osećam vašu ljubav i podršku! Hvala vam puno na vremenu koje izdvajate da me podržavate na treninzima i mečevima. I hvala na prelepim poklonima >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << koji me uvek sačekaju i obraduju", naveo je Đoković na Fejsbuku i pokazao sliku sa igračkom koale.
Srpski teniser će u nedelju u finalu Australijan opena igrati sa pobednikom meča između Rodžera Federera i Endija Mareja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






