I Olga Danilović u finalu Oranž Bola

Izvor: RTS, 11.Dec.2016, 12:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

I Olga Danilović u finalu Oranž Bola

Najbolja mlada teniserka Srbije Olga Danilović plasirala se u finale dubla na Oranž Bolu. U paru sa Anastasijom Potapovom iz Rusije, Olga Danilović će se za trofej boriti sa Slovenkom Kajom Juvan i Hrvaticom Leom Bošković.

Dubl Danilovićeve i Potapove savladao je u polufinalu četvrte nosioce – Kineskinju Ksiju Vang i En Šu Lijang >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sa Tajvana.
Olga Danilović je prethodno u singlu ostvarila veliki uspeh. Iako ima samo 15 godina, takmičila se u konkurenciji igračica do 18 godina i zaustavljena je u osmini finala.
Naša teniserka je sredinom prošlog meseca na najlepši mogući način započela profesionalnu karijeru, osvojivši duplu krunu na njenom drugom turniru koji je odigrala na najvećoj sceni.
Danilovićeva je trofej u singlu i dublu, njene prve profesionalne trofeje, osvojila u Antaliji.

Nastavak na RTS...



Povezane vesti

SRBI BLISTAJU NA FLORIDI: Olga Danilović osvojila titulu u dublu!

Izvor: Večernje novosti, 12.Dec.2016, 03:53

Posle Kecmanovića koji je slavio u singlu Olga u konkurenciji parova sa Anastasijom Potapovom savladala Kaju Juvan i Leu Bošković sa 6:2, 3:6, 10:8 Srbi su vladari Floride! Posle Miomira Kecmanovića koji je podigao titulu u singlu na Oranž Boulu je slavila i Olga Danilović...

Nastavak na Večernje novosti...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.