Izvor: Beta, 09.Sep.2011, 11:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Federer i Djokovic u polufinalu

BEOGRAD, 9. septembra 2011. (Beta) - Švajcarski teniser Rodžer Federer igraće u polufinalu Otvorenog prvenstva SAD protiv Novaka Djokovića, pošto je u noći izmedju četvrtka i petka sa 3:0 u setovima (6:4, 6:3, 6:3) pobedio Žo-Vilfreda Congu iz Francuske.

"Radujem se tom duelu. Djoković je trenutno najveći izazov u tenisu i ja sam spreman za njega. Igram dobro i zaista jedva čekam da igram protiv njega", kazao je Federer, a preneo sajt Ju-Es Opena.

Duel švajcarskog i srpskog tenisera igraće se u subotu.

..
Pogledaj vesti o: Novak Đoković

Nastavak na Beta...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.