Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Mar.2016, 19:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
FED kup: Srbija protiv Belgije u Beogradu
Teniserke Srbije igraće u Beogradu sredinom aprila protiv Belgije, u plej-ofu za opstanak u Svetskoj grupi B Fed kupa.
Kako je danas saopštio Teniski savez Srbije, duel Srbije i Belgije igraće se 16. i 17. aprila u dvorani "Aleksandar Nikolić" na šljaci.
Ekipe su do sada igrale tri puta, a Srbija je pobedila jednom i to u poslednjem duelu, 2012. >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << godine, kada je bilo 3:2 u gradu Šarlroa.
Srbija je početkom februara u Kraljevu izgubila od Španije sa 0:4, pa mora da igra u plej-ofu, dok je Belgija do tog meča došla pošto je pobedila u prvoj grupi Evro-afričke zone.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...










