Izvor: B92, 28.Dec.2011, 15:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Džejms Blejk ne igra u Melburnu
Američki teniser Džejms Blejk povukao se sa prvog Gren slema sezone, Australijan Opena, objavio je direktor turnira Kreg Tili.
"Dobio sam informaciju da Džejms Blejk neće igrati na Australijan Openu i u Brizbejnu. Žao mi je zbog toga, želimo Džejmsu sve najbolje", rekao je Tili.
30-godišnji Blejk je 2006. godine bio četvrti teniser sveta, ali je zbog povreda i loše forme pao na 59. mesto na ATP listi.
Svoj najbolji plasman Blejk je u Melburnu ostvario 2008. godine, kada je takmičenje završio u četvrtfinalu.
Gaske želi da se vrati u Top 10
Izvor: B92, 28.Dec.2011
Francuski teniser Rišar Gaske izjavio je da mu je cilj da se sledeće godine vrati među deset najboljih tenisera sveta...Gaske je 2007. godine bio sedmi na ATP listi, a u julu ove godine držao je 11. poziciju..."Već sam bio u Top 10 i siguran sam da mogu to da ponovim. Neophodno je da bolje serviram,...
Blejk propušta Australijan openu
Izvor: RTS, 29.Dec.2011, 11:17
Američki teniser Džejms Blejk saopštio je da neće igrati na Australijan openu, ali nije otkrio razloge zbog kojih je doneo odluku da preskoči prvi gren slem u sezoni...Istovremeno, otkazao je i učešće na turniru u Brizbejnu, koji prethodi Australijan openu, kako je naveo "iz ličnih razloga"...Blejk,...












