Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 22.Jan.2013, 15:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dolonc može da igra za Srbiju
BEOGRAD -
Međunarodna teniska federacija (ITF) odobrila je danas Vesni Dolonc da igra za Fed kup reprezentaciju Srbije, saopštio je Teniski savez Srbije (TSS).
ITF je na osnovu priložene dokumentacije izdala dozvolu da 23. godišnja Vesna Dolonc, koja je rođena u Rusiji, može da igra za srpsku reprezentaciju. počev od prvog kola FED kupa ove godine u februaru.
Dolonc koja je rođena u Moskvi, od oca Srbina i majke Ruskinje, poseduje srpski pasoš i ličnu kartu, što su bili sasvim dovoljni preduslovi da joj ITF izda dozvolu, s obzirom da ona nije igrala do sada za drugu ekipu.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Vesna Dolonc može da nastupa za Fed kup tim Srbije
Izvor: Radio 021, 22.Jan.2013
Međunarodna teniska federacija (ITF) odobrila je danas Vesni Dolonc da igra za Fed kup reprezentaciju Srbije, saopštio je Teniski savez Srbije.










