Izvor: HotSport.rs, 01.Jun.2016, 18:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ČELINDŽER U PROSTEJOVU: Poraz Tipsarevića od Veselog

Srpski teniser koji je još uvek u oporavku od povrede i dugog perioda koji je proveo van terena, poražen je u drugom kolu čelindžera u Prostejovu.

Bolji od Tipsarevića bio je 60. teniser sveta Jirži Veseli koji je slavio trijumf u dva seta sa 7:6(7:5), 6:3.
U pitanju je češki teniser koji je ove sezone savladao i Novaka Đokovića u Monte Karlu, a sada je bio >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << bolji i od Janka.
RG: Novak gazi ka finalu, pao i Bautista Agut (VIDEO)
Ispostavilo se da je agresivni Veseli ritmom slomio Tipsarevića, a nije mu pomogla ni pauza usled kiše sredinom drugog seta.
Podsetimo, ovi porazi Tipsarevića ne bi trebali da brinu, jer je on uspeo da se oporavi od teške povrede i sada konačno može nesmetano da se kreće po terenu. Ostaje samo da se vrati u staru formu i krene u napredak na ATP listi.
VELIKI NOVAK: Neću da pričam o novcu dok su zarade u Srbiji 200-300 evra
The post ČELINDŽER U PROSTEJOVU: Poraz Tipsarevića od Veselog appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Tenis,   Novak Đoković finale

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.