Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 31.Jan.2024, 12:07
Britanski teniser Endi Mari nema nameru da završi igračku karijeru
Britanski teniser Endi Mari izjavio je da nema nameru da završi igračku karijeru iako od početka godine nije ostvario nijednu pobedu, prenosi Bi-Bi-Si (BBC).
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Povezane vesti
Marej ne namerava da završi karijeru
Izvor: Danas, 31.Jan.2024
Britanski teniser Endi Marej rekao je da ne namerava da završi karijeru i da neće odustati, uprkos tome što nema nijednu pobedu od početka ove sezone.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













