Bozoljac u glavnom žrebu Kvinsa

Izvor: B92, 06.Jun.2011, 14:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bozoljac u glavnom žrebu Kvinsa

Srpski teniser Ilija Bozoljac izborio je učešće na turniru u londonskom Kvinsu, koji je počeo u ponedeljak.

Bozoljac je u poslednjem trećem kolu kvalifikacija savladao Marinka Matoševića iz Australije sa 2:1, po setovima 4:6, 7:6 (7:4), 6:3.

Bozoljac, koji zauzima 192. mesto na ATP listi, prethodno je u kvalifikacijama pobedio Australijanca Krisa Gučonea i Francuza Fabrisa Martina.

Protivnik >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Bozoljca u prvom kolu Kvinsa biće 62. teniser sveta Mihail Kukuškin iz Kazahstana, a taj meč je na programu između 17.30 i 20 časova.

Na turniru u Londonu od predstavnika Srbije učestvuju još Janko Tipsarević u singlu i Nenad Zimonjić u konkurenciji dublova.

Tipsarević u prvom kolu igra takođe u između 17.30 i 20 časova protiv Slovenca Blaža Kavčiča, dok su Zimonjić i Francuz Mikael Lodra, koji su postavljeni za četvrte nosioce, slobodni u prvom kolu dublova.

Turnir se igra za ukupan nagradni fond od 694.250 evra.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.