Bh. trio u drugom kolu

Izvor: Nezavisne Novine, 10.Jun.2015, 20:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bh. trio u drugom kolu

Bh. teniserke Jelena Simić, Jasmina Tinjić i Anita Husarić pobijedile su u prvom kolu ITF turnira "GMP Banjaluka ladies open 2015" (nagradni fond 10.000 dolara), dok je Nefisa Berberović poražena.

Simićeva (sedmi nosilac) danas jes avladala Teodoru Radosavljević iz Srbije sa 6:2, 6:0 i igraće sa Bojanom Marinković, takođe iz Srbije, a Husarićeva (8) je pobjedom nad Slovakinjom Monikom Stanikovom od 6:1, 7:6 (7) izborila >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << duel sa Hrvaticom Enom Kajević.

Tinjićevoj je Njemica Linda Prenković predala meč pri rezultatu 6:2, 1:0 za bh. teniserku, koja će se sastati sa boljom iz meča Vivijen Juhašova (Slovačka) - Letisija Sarazan (Francuska, 6). Nefisu Berberović je savladala Srpkinja Marina Kačar sa 6:1, 6:1, dok je Banjalučanka Nikolina Jović, koja igra pod zastavom Srbije, izgubila je od sunarodnice Janje Kovačević sa 1:6, 0:6.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.