Izvor: Vesti-online.com, 20.Apr.2012, 20:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Berdih: Protiv Novaka moram najbolje što znam
Češki teniser Tomaš Berdih plasirao se danas u polufinale mastersa u Monte Karlu, nakon što je posle skoro tri sata velike borbe savladao Britanca Endija Mareja.
U četvrtfinalu mastersa u Monte Karlu Čeh je preokrenuo rezultat protiv Endija Mareja i slavio rezultatom 2:1, po setovima 6:7, 6:2, 6:3.
Berdih će u polufinalu igrati protiv Srbina Novaka Đokovića, koji je pobedio Holanđanina Robina Hasea >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << 2:0. (6:4, 6:2).
"Nadam se da ću igrati svoj najbolji tenis protiv Novaka Đokovića. Želim da se fokusiram samo na sebe i odigram najbolje moguće. Poslednji put kada sam igrao protiv Novaka u Londonu nisam uspeo da ga pobedim, ali sada imam još jednu priliku", rekao je Berdih.
Turnir u Monte Karlu igra se za nagradni fond od 2,95 miliona evra.
Nastavak na Vesti-online.com...












