Izvor: Vesti-online.com, 11.Jan.2014, 12:35 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Australijan open: Promene u žrebu, Bojana nosilac!
Promene u žrebu je uslovilo povlačenje američke teniserke Džejme Hempton zbog povrede.
Srpkinja Bojana Jovanovski je tako postala 33. nosilac, pa će se u prvom kolu sastati sa Slovakinjom Janom Čepelovom. Sa njom je igrala prošle godine u Fed kupu u Nišu i tada je izgubila sa 7:5, 5:7, 9:11.
Ukoliko prođe Čepelovu, Bojana će se sastati sa boljom iz duela Šanel Šipers (Južnoafrička Republika) - >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Ivon Mejzburger (Austrija).
Kompletan žreb možete da pogledate ovde.
Australijan open počinje u ponedeljak, a Srbiju će predstavljati četiri teniserke. Pored Bojane, tu su Jelena Janković, Ana Ivanović i Vesna Dolonc, dok su Jovana Jakšić i Aleksandra Krunić poražene u kvalifikacijama.
Nastavak na Vesti-online.com...
Australijan open: Promene u žrebu, Bojana nosilac!
Izvor: Dzungla.org, 11.Jan.2014
Promene u žrebu je uslovilo povlačenje američke teniserke Džejme Hempton zbog povrede. . OpširnijeVesti Online





