Ana i Jelena slobodne u prvom kolu

Izvor: B92, 24.Feb.2008, 23:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ana i Jelena slobodne u prvom kolu



Na velikom WTA turniru, koji se za nagradni fond od milion i po dolara igra u Dubaiju, Ana Ivanović postavljena je za treću nositeljku, a Jelena Janković za četvrtu, pa će obe naše teniserke u prvom kolu biti slobodne.

U drugom kolu Ana će igrati sa boljom iz duela Nikol Vajdisova (Češka) – kvalifikantkinja, a Jelena čeka pobednicu meča Sanija Mirza (Indija) – kvalifikantkinja.

Mečevi prvog kola igraju se u ponedeljak i utorak, a naše igračice nastupiće u sredu.

Igra se na tvrdoj podlozi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.