Izvor: S media, 14.Feb.2011, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ana: Igraću za Srbiju u Slovačkoj!
Neće na cedilu da ostavi svoju reprezentaciju Ana Ivanović!
Naša teniserka je potvrdila za Večernje novosti da će biti deo tima 16. i 17. aprila u sudaru sa Slovakinjama, u meču plej-ofa za ulazak u Svetsku grupu A Fed kupa. Bez obzira na to za koju podlogu će da se odluče domaćini u Bratislavi, bivša kraljica Rolan Garosa će obući srpski dres, a na ovakav njen izbor neće uticati ni forma u tom trenutku, >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << ni rezultati na turnirima (Majami, pa Marbelja), niti bilo kakav drugi faktor.
- Na raspolaganju sam za meč protiv Slovačke i očekujem da me selektor kontaktira. Što se pre to desi, to je bolje - poručila je Ivanovićeva iz Dubaija, gde u utorak igra meč prvog kola protiv Švajcarkinje Pati Šnider.
Vraneš poslao pozive Ani i Jeleni, pa šta bude
Vraneš: Ana, Jelena, čekamo vas
Bojana: Čekamo Anu i Jelenu (FOTO)
Još lepša strana tenisa (FOTO)
Mama: Platiće nam za Jelenu
Ovakva vest svakako će obradovati sve poklonike belog sporta u našoj zemlji, ali i selektora Dejana Vraneša, koji se nadao da će barem jedna od naše dve najbolje igračice prihvatiti poziv i biti u sastavu.
- Nažalost, bilo je mnogo slučajeva pogrešnog informisanja u vezi sa Anom u proteklom periodu kada je reč o Fed kupu - dodaje Gavin Versi, direktor "DH menadžmenta", kompanije koja zastupa Ivanovićevu.
Kako ističu u Aninom stručnom štabu, najmanje tri detalja su bila "pogrešno interpretirana". Tako na adresu naše teniserke, suprotno onom što se pričalo, nikada nije stigao zvaničan dopis i poziv za prošlomesečni duel protiv Kanade. Takođe, nije se nijednom čula sa selektorom Dejanom Vranešom od prošlonedeljnog žreba, a nije tačno ni da je Ana ikada ignorisala telefonske pozive od selektora, što je moglo da se čuje po kuloarima.
Ana: ''Čekam poziv selektora''
Izvor: Sportske.net, 15.Feb.2011, 01:24
Ana Ivanović potvrdila da će biti na raspolaganju selektoru Dejanu Vranešu za predstojeći meč Fed kupa protiv Slovačke. Ipak, poziv selektora još uvek nije stigao na njenu adresu.
Ana, ipak, rekla "da" reprezentaciji
Izvor: Sportal.rs, 15.Feb.2011
Srpska FED kup reprezentacija u znatno jačem sastavu igraće protiv Slovačke mečeve plej-ofa za ulazak u svetsku grupu (16. i 17. aprila). Naime, Ana Ivanović je potvrdila da će biti deo tima, a na njen izbor neće uticati ni forma u tom trenutku, ni rezultati na turnirima (Majami, pa Marbelja),...
Ana Ivanović igra za Srbiju
Izvor: Vesti-online.com, 15.Feb.2011
Srpska teniserka Ana Ivanović potvrdila je da igrati za naš nacionalni tim na meču plej-ofa za popunu Svetske grupe A Federejšn kupa protiv Slovačke, koji je na programu 16. i 17. aprila...Ivanovićeva je propustila meč prvog kola Svetske grupe B FED kupa protiv Kanade (3:2), koji je odigran pre...
Ivanović: Igraću za Srbiju!
Izvor: Večernje novosti, 15.Feb.2011
Nekadašnji prvi reket sveta za Novosti potvrdila učešće na FED kup meču protiv Slovačke. Ana: Na raspolaganju sam za taj susret. Očekujem da me selektor pozove
ANA SE VRAĆA U TIM, IGRA PROTIV SLOVAČKE
Izvor: Kurir, 15.Feb.2011
BEOGRAD - Srpska teniserka Ana Ivanović je potvrdila da će biti deo tima u meču plej-ofa za ulazak u Svetsku grupu A FED kupa, koji će srpska reprezentacija igrati protiv Slovačke 16. i 17. aprila..."Na raspolaganju sam za meč protiv Slovačke i očekujem da me selektor pozove. Što se pre to desi,...










