Izvor: RTS, 31.Mar.2021, 23:32

Ubedljivi Danci i Škoti, Izrael bolji od Moldavije

Reprezentacija Danske savladala je Austriju sa 4:0 u utakmici kvalifikacija za Svetsko prvenstvo.
Danska je potpuno deklasirala Austrijance usred Beča, posle prvog dela igre u kojem nije bilo golova.

Skov Olsen je ušao u 55. minutu meča, a tri minuta kasnije doneo je prednost gostima.
Mele je povisio u 63. minutu, Hojbjerg je pogodio četiri minuta kasnije, a konačan rezultat postavio je Skov Olsen, novim golom, u 74. minutu.
Danska je prva sa devet bodova, Škotska ima pet, Izrael i Austrija po četiri, a Farska Ostrva i Moldavija po jedan.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo