SEKSI: Ivana Španović lepša nego ikad

Izvor: Kurir, 19.Nov.2013, 06:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SEKSI: Ivana Španović lepša nego ikad

Osvajačica bronzane medalje na Svetskom prvenstvu u Moskvi podelila s javnošću slike iz teretane za reklamnu kampanju

Zgodnija ne može biti!

Srpska atletičarka Ivana Španović, osim medalja, iz dana u dan osvaja i sve veći broj pripadnika jačeg pola, a svojom figurom ne prestaje da mami uzdahe. Bronzana devojka sa Svetskog prvenstva u >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Moskvi pokazala je svoje izvajane obline na fotografisanju za reklamnu kampanju kompanije „Najki“, čije je zaštitno lice.

Na fotografijama se može videti da Španovićeva pozira kao veoma iskusan foto-model, a osim tela, otkrila je i tetovaže. Naša atletičarka još jednom je dokazala da žena može biti veoma seksepilna i u sportskoj opremi.

Posle mnogo eksperimentisanja, raznih neobičnih frizura i dugih drečavih noktiju, Ivana se vratila prirodnom izgledu i čini se da joj to najbolje stoji.

Ivana je na Svetskom prvenstvu u Moskvi, održanom u avgustu ove godine, osvojila bronzanu medalju u skoku udalj sa daljinom 6,82 , a pre nepunih mesec dana Balkanska atletska federacija proglasila ju je za najbolju atletičarku Balkana.
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

SEKSI: Ivana Španović lepša nego ikad

Izvor: Dzungla.org, 19.Nov.2013

Osvajačica bronzane medalje na Svetskom prvenstvu u Moskvi podelila s javnošću slike iz teretane za reklamnu kampanju OpširnijeKurir

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.