Izvor: Vesti-online.com, 14.Jun.2018, 18:44

Rusija vodi 3:0

Svetsko prvenstvo u fudbalu, 21. po redu, počelo je danas u Moskvi, na stadionu "Lužnjiki", utakmicom između domaćina Rusije i Saudijske Arabije, koja je još uvek u toku.
Posle prvih 45 minuta domaćin ovog šampionata ima ubedljivu prednost protiv.
Rano su poveli Rusi, već u 13. minutu, strelac je bio Juri Gazinski , ovo je prvi gol na ovogodišnjem Mundijalu.
Picture of the century. #WorldCup pic.twitter.com/IwkpYrC9uV— Emanuel Roşu (@Emishor) 14. јун 2018.
U 43. minutu Rusija je stigla do 2:0, posle greške odbrane Arabije lopta je došla do Denisa Čeriševa, koji je "lažnjakom" nadmudrio odbranu Saudijaca i onda zakucao loptu u mrežu. Čerišev je u igru ušao...
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo,   Moskva