Nina Stanisavljević osvojila 25. mesto na 50 slobodno

Izvor: B92, 17.Feb.2024, 11:38

Nina Stanisavljević osvojila je 25. mesto u disciplini 50 metara slobodno na Svetskom prvenstvu u plivanju u Dohi.

Reprezentativka Srbije je stigla na cilj za 25.55 sekundi što joj je donelo osmo mesto u desetoj kvalifikacionoj grupi.

To nije bilo dovoljno za nešto više jer je za prolaz u polufinale trebalo da se pliva 25.21.

To je bio rezultat Kipranke Antoniju, koja je osvojila 16 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mesto.

Stanisavljević je ovom trkom završila učešće na šampionatu sveta u Dohi.

Nina je na ovom prvenstvu osvojila takođe 25. mesto na 50 leđno sa vremeno 29.00 sekundi, dok je sa štafetom Srbije 4 x 100 slobodno zauzela 13. mesto u ukupnom plasmanu.