Lev na klupi Bajerna posle SP?

Izvor: N1 televizija, 27.Nov.2017, 22:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lev na klupi Bajerna posle SP?

Selektor reprezentacije Nemačke Joahim Lev će se posle Svetskog prvenstva u Rusiji 2018. godine posvetiti klupskom fudbalu i sesti na klubu Bajerna, prenosi nemački "Bild".

Bavarci su kontaktirali nemačkog stručnjaka posle saznanja da aktuelni trener minhenskog kluba Jup Hajnkes nema u planu da ostane na klubi Bajerna.

Čelnici Bajerna su i posle odlaska Karla Anćelotija pokušali da postignu dogovor sa Levom, ali on tada nije bio spreman da pre Svetskog >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << prvenstva dođe na Alijans arenu.

Do sada su se kao kandidati za klupu Bajerna spominjali i trener Hofenhajma Julijan Nagelsman i Tomas Tuhel, ali je selektor Nemačke za sada najizglednije rešenje, navodi "Bild".
Pogledaj vesti o: Svetsko prvenstvo

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.