Balak se vraća za dva meseca

Izvor: B92, 24.Sep.2010, 17:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Balak se vraća za dva meseca

Sportski direktor Bajera iz Leverkuzena Rudi Feler rekao je da bi Mihael Balak za dva meseca trebalo da se vrati na teren.

Feler je, ipak, istakao da uprava Bajera neće požurivati Balaka, kako bi se on potpuno oporavio od povrede zadobijene 11. septembra.

"Nadamo se da će se Mihael sredinom novembra pridružiti treninzima ekipe", rekao je Feler.

On će, međutim, igrati tek kad bude osetio da je sasvim spreman. Posle njegovog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iskustva, jedno je jasno, motrićemo na njega orlovim očima", dodao je Feler.

Balak je zbog povrede članka propustio ovogodišnje Svetsko prvenstvo u Južnoj Africi, na kome je Nemačka drugi put zaredom osvojila treće mesto.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.