
Izvor: Radio 021, 16.Maj.2025, 22:49
VIDEO Uoči sutrašnjeg protesta "Sever zove": U Subotici svečani doček za studente pešake
Studenti koji su protekle nedelje pešačili iz više gradova Srbije kako bi sa svojim kolegama učestvovali u protestu "Sever zove", zakazanom za subotu, 17. maja, stigli su u Suboticu.
Pogledaj vesti o: Subotica
Povezane vesti
„Dobrodošli, poštovani oslobodioci Srbije“: Studenti stigli u Suboticu pred sutrašnji protest „Sever zove“ (VIDEO)
Izvor: Danas, 16.Maj.2025
Studenti koji su protekle nedelje pešačili iz više gradova, kako bi učestvovali na protestu zakazanom za sutra 17. maj, stigli su u Suboticu. Pozdravljeni su sa "Dobrodošli, poštovani oslobodioci Srbije" i dočekani uz baklje, muziku i neizostavno skandiranje "Ko ne skače, taj je ćaci".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.