Izvor: RTS, 15.Maj.2022, 20:27

Zvezda, posle pobede u Kruševcu, na korak od titule

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u Kruševcu ekipu Napretka sa 1:0 u meču šestog kola plej-ofa Superlige Srbije.
Izabranici Dejana Stankvića došli su do nove bitne pobede u plej-of fazi, golom Ohija.

Zvezda je pobedom u Kruševcu došla do 97. boda u Superligi Srbije i na korak su od odbrane titule u domaćem prvenstvu.
Napredak, koji uvek važi za nezgodnog rivala u Kruševcu, držao se do 33. minuta, kada su crveno-beli uspeli >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << da slome njihov otpor.
Katai je uposlio Ivanića, usledila je loša intervencija odbrane domaćih, lopta je stigla pravo do Ohija, koji nije imao težak zadatak da je prosledi u mrežu domaćih.
Zvezda je na pauzu za poluvreme odnela prednost od 1:0, a ispostaviće se kasnije da je pogodak Ohija ujedno bio i jedini na meču.
Zatresao je Gajić u drugom delu utakmice mrežu domaćih, ali je on poništen zbog prethodnog ofsajda u kojem se našao fudbaler Crvene zvezde.
Uprkos uzbuđenjima u drugom delu meča, promene rezultata nije bilo.