Izvor: Sportske.net, 25.Okt.2020, 23:37

Zvezda nije povela ni iz penala! (video)

Dejan Stanković u poluvremenu napravio čak tri izmene, ali...
Posle 0:0 na poluvremenu, Stanković je odlučio da na tren pošalje Kataija, Falćinelija i Rodića umesto Gavrića, Spiridonovića i Radulovića i posle nepunih 15 minuta igre u drugom delu igre, crveno-beli su iznudili jedanaesterac.
Ivanić je lepo proigrao Kataija koji je ulazio u kazneni prostor, ali tu je oboren i za sudiju Čolovića nije bilo dileme - penal za Zvezdu.
Ivanić je preuzeo odgovornost, ali je njegovu nameru sa bele tačke pročitao golman Đorđe Lazović i odbranio taj jedanaesterac.
Dva minuta kasnije, Ivanić je imao još jednu veliku priliku sa nekih 8-9 metara, ali opet je bio neprecizan......