Izvor: B92, 14.Jan.2015, 13:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Zov prirode" " celog tima Reala
Kristijano Ronaldo prestravio je sve gledaoce ceremonije dodele Zlatne lopte urlikom na kraju pobedničkog govora.
Portugalac je kasnije objasnio da njegovi saigrači znaju šta urlik predstavlja, jer je to svojevrsni 'pobednički poklič', kako je rekao.
Kao i svake godine, posle dodele priznanja najboljima, naredni trening Reala iz Madrida bio je ispraćen od strane veliko broja novinara.
Glavna zvezda svakako je bio trostruki najbolji igrač planete, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i članovi najboljeg tima godine Serhio Ramos i Toni Kros, kao i strelac najlepšeg gola u 2014. – Hames Rodriges
E sad, kada su stali da urade grupnu fotografiju sa celim timom saigrači su se dobro našalili sa Kristijanom, jer su svi kao jedan počeli da ispuštaju 'pobednički poklič'.
.




