Žistin Enen u pozorišnom komadu

Izvor: RTS, 11.Jun.2009, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žistin Enen u pozorišnom komadu

Bivša najbolja teniserka sveta Žistin Enen prvi put će igrati u pozorišnom komadu, javio je belgijski radio Bel Er-Te-El.

Radio je potvrdio informaciju novinske agencije Belga da će penzionisana teniserka imati ulogu u komediji "Arrete de pleurer Penelope!" (Prestani da plačeš Penelopo) u kojoj će igrati uz dve popularne voditeljke lokalne televizije RTL-Tvi.

Agencija Belga je navela da će Žistin >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Enen tumačiti sarkastičnu književnicu u predstavi koja će u oktobru, novembru i decembru obići gradove Valonije.  Žistin Enen se već oprobala u komediji - imala je epizodnu ulogu u TV seriji "Plus belle la vie" koja se emituje u Belgiji i Francuskoj.

Belgijska teniserka je sportsku karijeru okončala maja 2008. kada je imala 25 godina i dok je još bila na vrhu liste najboljih teniserki sveta.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.