Žiru se u januaru seli kod Kontea u Inter?

Izvor: RTS, 14.Nov.2019, 15:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žiru se u januaru seli kod Kontea u Inter?

Francuski fudbaler Olivije Žiru mogao bi u januaru da napusti Čelsi i pojača Inter, prenosi Gazeta delo sport.
Žiru je ove sezone odigrao samo četri meča u Premijer ligi, nije u planovima menadžera Frenka Lamparda, pa je tek treća opcija "plavaca" u napadu posle Tamija Abrahama i Mičua Batšuaija.

Kako navodi italijanski list, Žiru bi mogao ponovo da sarađuje sa trenerom Antoniom Konteom, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << koji ga vidi kao idealno pojačanje za Inter.
Za taj transfer Čelsi bi mogao da dobije oko sedam miliona evra.
Žiru je na Stamford bridž stigao u januaru 2018. godine iz Arsenala, a u dresu londonskog tima odigrao je 44 utakmice u svim takmičenjima.
Prošle sezone u Ligi Evrope, koji ju je Čelsi osvojio, na 14 mečeva bio strelac 11 golova.

Nastavak na RTS...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.