Zimonjić i Lodra eliminisani

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Nov.2011, 22:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zimonjić i Lodra eliminisani

LONDON -

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Francuz Mikael Lodra nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Masters kupa u Londonu u konkurenciji dublova, pošto su večeras u poslednjem kolu grupe B izgubili od Kanađanina Danijela Nestora i Belorusa Maksa Mirnog u tri seta - 4:6, 6:3, 10:7.

Zimonjić i Lodra su sa učinkom od jedne pobede i dva >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << poraza zauzeli treće mesto u grupi.

Pored Nestora i Mirnog, u polufinale su se iz B grupe plasirali i Poljaci Marijuš Firstenberg i Marcin Matkovski.

Zimonjić i Lodra bili su na dobrom putu da večeras zabeleže pobedu, koja bi ih odvela u završnicu. U prvom setu su izvanredno servirali i protivnicima nisu dozvolili nijednu priliku za brejk, a sami su iskoristili jednu od tri prilike za brejk.

I u drugom setu Zimonjić i Lodra su prvi napravili brejk i poveli 3:1, a onda su potpuno stali, pa su Nestor i Mirni serijom od 5:0 izjednačili.

U super taj brejku ponovo je srpsko-francuska kombinacija bolje krenula. Poveli su Zimonjić i Lodra 6:4, a onda su ponovo izgubili koncentraciju i dozvolili protivnicima da naprave seriju od 6:1.

Posle ovog poraza, Zimonjić i Lodra su sezonu završili sa četiri osvojene titule.
Pogledaj vesti o: Nenad Zimonjić

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Zimonjić i Lodra bez polufinala Mastersa

Izvor: NoviMagazin.rs, 24.Nov.2011

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Francuz Mikael Lodra nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Masters kupa u Londonu u konkurenciji dublova.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Zimonjić i Lodra završili u Londonu

Izvor: Radio 021, 25.Nov.2011, 00:08

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Francuz Mikael Lodra nisu uspeli da se plasiraju u polufinale Masters kupa u Londonu u konkurenciji dublova, pošto su večeras u poslednjem kolu grupe B izgubili od Kanađanina Danijela Nestora i Belorusa Maksa Mirnog u tri seta - 4:6, 6:3, 10:7.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.