Vulvsi pojeli Everton VIDEO

Izvor: B92, 12.Jul.2020, 14:54

Vulvsi "pojeli" Everton VIDEO

Fudbaleri Vulvsa pobedili su Everton 3:0 u meču 35. kola engleske Premijer lige.

"Vukovi" su prekinuli niz od dva vezana poraza dominantnom partijom nad gostima iz Liverpula.

Vulvsi su poveli pogotkom Raula Himenesa iz penala u samom finišu prvog poluvremena, kada je Lukas Dinj nepotrebno faulirao Danijela Podensea na ivici kaznenog prostora.

Kao da je tada bio kraj za "karamele"...

Prvo je Leander Dendoker pogodio glavom posle prekida na samom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nastavku drugog dela igre.

Domaćin nije stao, napadao je, promašivao je Dijego Žota, ali je na kraju Portugalac "pocepao" mrežu Pikforda.

Sjajan pas je dobio od zemljaka Rubena Neveša i stavio tačku na ovaj meč.

Do kraja je još jednu veliku priliku imao Adama Traore, ali je sa manje od pet metara na prazan gol uspeo da pogodi prečku.

Vulvsi su sada šesti na tabeli i nastavljaju borbu za plasman u Ligu Evrope, dok je Everton u sredini tabele na bezbrižnom 11. mestu.