Antonio zver – četiri gola spakovao Noriču i izbacio ga iz lige VIDEO

Izvor: B92, 11.Jul.2020, 15:31

Antonio "zver" – četiri gola "spakovao" Noriču i izbacio ga iz lige VIDEO

Fudbaleri Vest Hema pobedili su u gostma ekipu Noriča 4:0 u utakmici 35. kola engleske Premijer lige.

Potpuni junak utakmice bio je napadač "čekićara" Majk Antonio sa čak četiri gola.

Hitri Englez postao je prvi fudbaler u Premijer ligi, posle tri godine, koji je uspeo da toliko puta pogodi protivničku mrežu na strani.

Bio je prosto nezaustavljiv u kaznenom prostoru domaćina, tačnije u petercu.

U gužvi se najbolje snalazio i doprineo pobedi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svog tima u borbi za opstanak.

Sada se Vest Hem nalazi na četiri boda od opasne zone, ali uz meč više od Bornmuta, dok je Norič definitivno ispao iz lige.

Važna tri boda baš za opstanak ostvario je i Votford.

Na svom terenu "stršljenovi" su savladali Njukasl 2:1 i sada dosta mirnije čekaju poslednja tri kola.

Njukasl je vodio gol Dvajta Gejla u prvom poluvremenu, ali je Troj Dini dva puta pogodio iz penala i doneo veliku pobedu Votfordu.

Tako je njegov tim sada tačno iznad crte, odnosno isto kao Vest Hem na šest bodova od ugroženog Bornmuta.