Izvor: B92, 17.Jan.2019, 13:16 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Votford ostavio Stuparevića u Voždovcu do leta
Talentovani napadač Filip Stuparević ostaće još šest meseci u Voždovcu kao pozajmljeni fudbaler Votforda, saopštio je beogradski klub.
Votford je nedavno dogovorio transfer omladinskog reprezentativca Srbije za tri miliona evra i potom odlučio da je najbolje da se i dalje razvija na "krovu".
Stuparević je ove sezone postigao četiri gola uz dve asistencije u Superligi Srbije, a ukupno zabeležio šest pogodaka i pet proigravanja na 57 nastupa za "Zmajeve". >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
"Srećan sam što je postignut dogovor dva kluba da ostanem u Voždovcu, to je ispravna odluka. Ne letim, čvrsto sam sa obe noge na zemlji, imam još mnogo da učim, a Voždovac je prava sredina za moje napredovanje, što se dokazalo i u proteklom periodu. Tu je i Sikimić uz koga ću moći da učim i da spremniji dočekam izazove", rekao je za klupski sajt Stuparević.
Voždovac će u Beogradu raditi do 27. januara, kada odlazi na pripreme u tursku Antaliju.
Na startu drugo dela Superlige Voždovac dočekuje Napredak 16. februara.















