Vojvodina prekinula niz bez pobede

Izvor: B92, 30.Okt.2019, 21:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Inđiju sa 1:0, u 14. kolu Ling long Superlige Srbije.

Strelac na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu je bio Nemanja Nikolić iz penala u 18. minutu. Tada je i crveni karton dobio igrač Inđije Milan Janjić.

Vojvodina je prekinula niz od dve utakmice bez pobede i treća je na tabeli sa 30 osvojenih bodova.

Novosadski klub uz utakmicu više ima dva boda manje od Čukaričkog, a šest od vodeće Crvene zvezde.

Inđija >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ima sedam bodova i zauzima 14. mesto na tabeli srpskog prvenstva.

Utakmica je bila prekinuta na 15 minuta u prvom poluvremenu zbog transparenata upućenih predsendniku Fudbalskog saveza Srbije Slaviši Kokezi, koji su istakli navijači Vojvodine.

Superliga, 14. kolo: Čukarički – Partizan 2:1 (1:0)