Vlahović i Kostić zamenjeni, Juventusu samo bod u Đenovi VIDEO

Izvor: B92, 15.Dec.2023, 23:43

Fudbaleri Đenoe i Juventusa odigrali su nešereno 1:1 (0:1) u prvom meču 16. kola Serije A.

Upozoravao je Masimilijano Alegri uoči ovog meča da neće biti lako doći do pobede na stadionu "Luiđi Feraris", i to se ispostavilo kao tačno.

Juventus je izgubio korak u trci sa Interom za čelnu poziciju, a i jednoj i drugoj ekipi ovo je bio četvrti remi u sezoni.

U ekipi Juventusa na terenu su do 68. minuta bili srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Filip >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Kostić.

Prvu priliku za Juventus propustio je Federiko Kjeza u 22. minutu, ali ubrzo se iskupio.

Pet minuta kasnije dosuđen je penal za Juventus koji je Kjeza pretvorio u gol za 0:1.

Đenoa je do kraja prvog dela imala priliku preko Johana Vaskeza u 35. minutu, da bi do izjednačujućeg gola stigla početkom drugog poluvremena.

Posle odlične akcije u 48. minutu mrežu torinske ekipe zatresao je Albert Gudmundson.

Pokušao je Juventus u finišu, Bremer je u 89. minutu imao dobru priliku, ali je i golman Martinez bio na mestu.

U narednom kolu Đenoa 22. decembra gostuje Sasuolu dok je Juventus dan kasnije gost Frosinonea.