Izvor: RTS, 26.Feb.2021, 23:38

Verder zaustavio Ajntrahtovu seriju, nova asistencija za Kostića

Fudbaleri Verdera savladali su na svom terenu Ajntraht sa 2:1, u prvoj utakmici 23. kola Bundeslige.
Nestvarnoj seriji dobrih rezultata kad-tad morao je da dođe kraj, a za to su se pobrinuli igrači Verdera, koji su u Bremenu odneli trijumf 2:1.

Ekipa iz Frankfurta nalazila se u seriji od 11 utakmica bez poraza u Bundesligi (devet pobe4da, dva remija), ali je protiv Verdera ostala kratkih rukava.
Gosti su poveli u devetom minutu. Strelac >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je bio Andre Silva, a Filip Kostić zabeležio je novu, desetu asistenciju u nemačkom šampionatu.
Ipak, početkom drugog dela domaćin dolazi do preokreta. Prvo je Gebre Selasi doneo izjednačenje, da bi konačan rezultat postavio Amerikanac Sardžent u 62. minutu.
Ajntrahtu nije pomogao ni ulazak u igru Luke Jovića u 65. minutu, do kraja meča nije bilo promene rezultata.
Ekipa Adija Hitera propustila je priliku da se približi vodećem Bajernu, pa je ostala na deobi trećeg mesta sa 42 osvojena boda, Verder je sada 12. sa 26.