Veljković sa Verderom u finišu ostao bez pobede

Izvor: B92, 07.Mar.2021, 18:56

Fudbaleri Kelna odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Verdera iz Bremena, u utakmici 24. kola Bundeslige.

Verder je poveo u 66. minutu golom Džošue Sardženta, a bod domaćima obezbedio je Jonas Hektor pogotkom u 83. minutu.

Za goste iz Bremena je svih 90 minuta odigrao srpski reprezentativac Miloš Veljković.

Klub iz Bremena je deveti put u prvenstvu odigrao nerešeno i 12. je na tabeli sa 27 bodova.

Keln je posle sedmog remija 14. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na tabeli sa 22 boda.

Keln - Verder 1:1 (0:0)