NULA U DERBIJU ZAČELJA: Bez pogodaka u utakmici Vest Bromviča i Njukasla

Izvor: Kurir, 07.Mar.2021, 17:08

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona odigrali su  na svom terenu nerešeno 0:0 protiv Njukasla, u utakmici 27. kola Premijer lige

Veljković sa Verderom u finišu ostao bez pobede

Izvor: B92, 07.Mar.2021

Fudbaleri Kelna odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Verdera iz Bremena, u utakmici 24. kola Bundeslige...Verder je poveo u 66. minutu golom Džošue Sardženta, a bod domaćima obezbedio je Jonas Hektor pogotkom u 83. minutu...Za goste iz Bremena je svih 90 minuta odigrao srpski reprezentativac...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.