Izvor: N1 televizija, 03.Maj.2016, 10:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vardy is having a party! (VIDEO)
Fudbaleri Lester Sitija proslavili su titulu šampion Engleske na žurci kod najboljeg strelca tima Džejmija Vardija.
U trenutku kada je Mark Klatenburg svirao kraj duela Čelsija i Totenhema na Stamford Bridžu (2:2), počela je ludnica u Vardijevom domu.
Lester dva kola pre kraja ima nedostižnih sedam bodova više od Spursa, a titulu će proslaviti na svom King Pauer stadionu u subotu protiv Evertona.
"Neverovatan osećaj. Grebali >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << smo da ostanemo u ligi prošle sezone, a u subotu ćemo podići trofej šampiona. To vam daje ideju koliko smo naporno radili ove sezone, svaki igrač, svaki deo stručnog štaba. Ovo je najveći uspeh u istoriji kluba, privilegija je biti deo toga. Svaki minut napornog rada je bio vredan toga", rekao je Vardi.
Kako je sve to izgledalo, pogledajte OVDE







