Izvor: Sportske.net, 07.Avg.2020, 22:57

Varana pogodio Karijusov sindrom, Francuz poslao Mančester siti u četvrtfinale! (video)

Real Madrid ispao u osmini finala LŠ!
Mančester siti nešto bolji tim u prvih desetak minuta, više su napadali, pokazali da neće braniti ono što su učinili u Madridu.
Igrao se 9. minut kada smo videli prvi gol na utakmici, tada je ekipa Real Madrida kombinovala, uglavnom u svojih 16 metara, a onda je Rafael Varan napravio jedan od najvećih kikseva u svojoj karijeri, oduzeo mu je Žezus loptu, servirao za Sterlinga koji ne greši - 1:0, odnosno 3:1 u ukupnom rezultatu.
Bio je to 100. gol Rahima Sterlinga za Mančester siti u svim takmičenjima.
U 16. minutu nova šansa za Mančester siti, nova za Sterlinga, da bi par minuta kasnije usledio pad Sterlinga u kaznenom prostoru, a Feliks Brih...