Izvor: HotSport.rs, 14.Sep.2015, 19:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VREMEPLOV: Najlepši gol ‘Old Firm’ derbija u režiji – Šunsuke Nakamure! (VIDEO)

Derbi Glazgova 2008. godine ostao je upamćen po jednom od najlepših golova škotskog fudbala.

Na “Seltik parku”, 16. aprila, pomenute godine, odigrana je veoma uzbudljiva utakmica između Seltika i Rendžersa. Crveni karton za goste, neiskorišćen penal domaćih, gol Jana Venegora of Heselinka u 90. minutu doneo je pobedu Seltiku (2:1).

Međutim, >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << utakmicu je obeležio 20. minut i remek delo japanca Šunsukea Nakamure.

Nakamura je sa Seltikom osvajao škotsko prvenstvo tri godine za redom (2006, 2007, 2008.) Svojim golom 2007. godine u grupnoj fazi Lige šampiona protiv Mančester Junajteda odveo je svoju ekipu u osminu finala, po prvi put u istoriji kluba. Iste godine proglašen je za Seltikovog igrača godine.
Piše: Marko Plavšić, saradnik HotSporta
The post VREMEPLOV: Najlepši gol ‘Old Firm’ derbija u režiji – Šunsuke Nakamure! (VIDEO) appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.