Izvor: UživoFudbal.com, 21.Mar.2015, 23:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa Jirgena Klopa uspela je da ostvari značajnu pobedu u gostima nad Hanoverom. Borusija Dortmund je imala od 55.minuta igrača više, pri rezultatu 1.1 i tada je prelomila utakmicu jer je do 61. minuta već bilo 1:3 golovima Kagave i Obamejanga.

Mateja Nastasić sa Šalkeom, ugostio je ekipu Bajer Leverkuzena u derbiju kola Bundeslige. Lepim pogotkom Belarabi je rešio utakmicu već  u 35. minutu. Poraz je udaljio Šalke od mesta koje iduće sezone vode u Ligu šampiona.

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.