(VIDEO) DRAMA NA MESTALJI: Mesi iz penala u 94. minutu doneo pobedu Barsi nad Valensijom

Izvor: Kurir, 22.Okt.2016, 18:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

.

Aktuelni šampion se, makar na kratko, popeo na vrh tabele, jer sada ima 19 bodova, jedan više od madridskih klubova Reala i Atletika i tri od Sevilje, ali sa mečom više

Valensija je ostala na 15 mestu sa devet bodova

Barselona je povela u 22 minutu pogotkom Lionela Mesija Argentinac je šutirao, Luis Suarez, koji je bio u ofsajdu, nije dirao loptu, ali je smetao golmanu Alvešu, međutim, gol je priznat

Valensija je napravila preokret golovima >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << El Hadadija i Rodriga u 52 i 56 minutu Obojica su ostali usamljeni i te prilike nisu propustili

Luis Suarez je u 62 minutu izjednačio na 2:2, a onda je u 92 počela drama Sjajna akcija Mesija, Nejmara i Suareza završena je padom Urugvajca u domaćem šesnaestercu Sudija je pokazao na belu tačku Protesti fudbalera Valensije trajali su dva minuta, a onda je Mesi precizno izveo penal i doneo trijumf Barsi

U nastavku je bilo incidenata, jer je Nejmar pogođen flašom bačenom s tribina u glavu

Goal Lionel Messi HD - Valencia 0-1 Barcelona by FranceCup3

El Haddadi M Goal - Valencia 1-1 Barcelona 22 by live-football2

Rodrigo Moreno Goal HD - Valencia 2-1 Barcelona by Football2Live

2-2 Luis Suárez Goal HD - Valencia 2-2 by live-football2

Autor: Kurir sport