VELIKI DAN ZA SRPSKI TENIS: I Kecmanović u FINALU ATP turnira!

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Feb.2025, 21:50

VELIKI DAN ZA SRPSKI TENIS: I Kecmanović u FINALU ATP turnira!

Nakon što je stigla vest da je mladi srpski teniser Hamad Međedović dominantno savladao bivšeg broja 1, Danila Medvedeva, za finale turnira u Marseju, stiže nam još jedna koja svakako podiže ugled srpskog tenisa.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

NEVEROVATAN MEČ: Međedović POČISTIO Medvedeva za finale Marseja!

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Feb.2025

Srpski teniser Hamad Međedović u finalu je turnira u Marselju! Srpski teniser, ne samo što će igrati drugi put za ATP titulu, nego što je na putu do toga slomio otpor nekada prvog tenisera sveta, a od ponedeljka šestog igrača planete, Danila Medvedeva sa 6:3, 6:2.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.