Izvor: HotSport.rs, 17.Jan.2024, 00:44

VELIKA POBEDA MALIJA NA KAN-U: Južna Afrika rutinirana, potpuni haos u grupi!

Jako loš start za nekadašnjeg domaćina Mundijala. Fudbaleri Malija su rutinski savladali ekipu Južne Afrike i tako napravili veliki korak ka plasmanu u narednu fazu. Mali – South Africa Live Score   Konačan rezultat je bio 2:0 za severniju od dve države. Naime, promašen penal nominalnog gosta nakon svega 15 minuta igre skupo je koštao ... Read more
The post VELIKA POBEDA MALIJA NA KAN-U: Južna Afrika rutinirana, potpuni haos u grupi! appeared first on Sportske vesti - HotSport.