Uživo: Siti vodi u Madridu, Džeko strelac, Borusija promašila penal, Monpelje pogodio prečku!

Izvor: Blic, 18.Sep.2012, 23:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

22:15 - I Kolarov oprobao udarac, Murinjo uveo Modrića, Ozila i Benzemu

Aleksandar Kolarov je imao novu šansu za Mančester siti, ali Kasiljas je ovog puta bio na mestu.

Žoze >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Murinjo je reagovao posle pogotka i u igru je uveo Ozila, Benzemu i Modrića.

22:11 - Džeko pogodio mrežu Kasiljasa, Bernabeu utihnuo!

Fenomenalna kontra Mančester sitija!

Jaja Ture je na sjajan način povukao napad "građana", sačekao da mu se Džeko otvori, uposlio ga u pravom trenutku, a rezervista poslao Kasiljasa na suprotnu stranu i na taj način opravdao poverenje trenera Manćinija koji ga je uveo nekoliko minuta pre pogotka.

22:08 - Marselo već dva puta blizu pogotka

Najkonkretniji u taboru Reala u drugom poluvremenu svakako je Brazilac Marselo koji je već dva puta sa distance poslao loptu tik pored okvira gola.

22:04 - Monpelje pogodio prečku, Borusija i Šalke promašili penal!

Monpelje je bio izuzetno blizu izjednačenja protiv Arsenala pošto je Kabelja predivnim lob udarcem savladao Vita Manonea, ali nije pogodio mrežu "topdžija" koje je spasila prečka.

Veliku šansu za gol imala je i Borusija iz Dortmunda koja je promašila penal protiv Ajaksa. Mats Humels je bio neprecizan, isto kao i Huntelar koji je pogodio stativu u Atini i na taj način propustio priliku da praktično reši pitanje pobednika.

22:01 - Olimpijakos izjednačio, ekspresan odgovor Šalkea!

Nakon što je Abdun u 58. minutu izjednačio rezultat u Atini i izazvao veliku radost domaćih navijača na Karaiskakiju, gosti iz Gelzenkirhena su ekspresno odgovorili i vratili prednost.

Strelac za 2:1 bio je najbolji strelac Šalkea Jan Klas Huntelar.

21:56 - Žuti karton za Havija Garsiju

Prvi žuti karton na meču između Reala i Mančester sitija dobio je Havi Garsija zbog neopreznog starta na sredini terena.

21:51 - Bez izmena u Madridu

Igrači oba tima su se vratili na teren, ali izmene nisu viđene ni na jednoj strani.

21:28 - Porto poveo u Zagrebu

Dinamo Zagreb je popustio pod napadima Portoa u finišu prvog poluvremena kada je Lučo Gonzalez savladao Kelavu koji je tom prilikom praktično asistirao Argentincu za pogodak.

21:27 - Šalke vodi u Atini

Olimpijakos gubi u Atini pošto je reprezentativac Nemačke Benedikt Hovedes pogodio mrežu Grka i doveo Šalke u vođstvo.

Golu je prethodio sumnjivo poništen pogodak "plavaca", pa je pravda na kraju zadovoljena golom Hovedesa posle kornera.

21:26 - Velika šansa za Iguaina

Gonzalo Iguain je promašio još jednu veliku šansu za Real.

Di Marija je centrirao, Kompani ležerno reagovao, a to nije kaznio Argentinac koji je poznat po tome da mu je potrebno mnogo šansi da bi stigao do pogotka.

21:22 - Nasri zbog povrede izašao iz igre, Kolarov na terenu

Samir Nasri je morao da napusti igru u 35. minutu zbog povrede zadnje lože, a na terenu se umesto njega našao Aleksandar Kolarov, i to na mestu levog veznog.

21:19 - Rapsodija Parižana!

Dinamo iz Kijeva doživeo je pravi brodolom pošto Pari Sen Žermen već vodi sa 3:0 posle 32 minuta igre.

Strelac trećeg gola je bivši defanzivac Čelsija Aleks.

21:16 - Prvenac Tijaga Silve za PSŽ

Pari Sen Žermen vodi sa 2:0, a za to je zaslužan tandem koji je stigao iz Milana Ibrahimović - Silva.

Ibrahimović je postigao prvi pogodak sa bele tačke, a na isteku pola sata igre mrežu kijevskog Dinama je zatresao i Tijago Silva.

21:06 - Ibrahimović pogodio za Parižane sa penala!

Milioni uloženi u Zlatana Ibrahimovića će se sigurno isplatiti vlasnicima Pari Sen Žermena pošto je švedski internacionalac postigao prvi pogodak za Parižane u novoj sezoni Lige šampiona.

PSŽ vodi 1:0 protiv Dinamo Kijeva.