Urugvajac budućnost crvenih đavola

Izvor: Mondo, 11.Jun.2013, 20:13   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Urugvajac budućnost "crvenih đavola"

Šampion Engleske angažovao prvo pojačanje u prelaznom roku. To je Giljermo Varela 20-godišnji Urugvajac.

Urugvajski fudbaler Giljermo Varela potpisao je petogodišnji ugovor sa Mančester junajtedom.

Dvadesetogodišnji fudbaler je na Old Traford došao iz Atletiko Penjarola, a ugovor je potpisan nakon prošlonedeljnog dogovora.

"Veoma sam srećan što sam deo ovog kluba, jednog od najboljih na svetu. Kao što svi znaju, ovo je veliki klub koji je osvojio >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << sve i nadam da će tako i da nastavi", rekao je Varela za zvaničan sajt Junajteda.

Varela je prvo pojačanje Mančester junajteda od kako je klub preuzeo trener Dejvid Mojes.

(Beta, MONDO - foto: Footballwallpaper.net)

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.