Udineze u 92 preživeo Moncu

Izvor: B92, 08.Apr.2023, 14:31

Udineze u 92' preživeo Moncu

Fudbaleri Udinezea i Monce remizirali su rezultatom 2:2 (1:0) u utakmici 29. kola italijanske Serije A.

"Zebre" su imale prednost od 18. minuta kada je mrežu gostiju pogodio slovenački vezista Sandi Lovrić.

Gosti su jurili iznenađenje i na njega čekali do 48. minuta kada je Andrea Kolpani poravnao na 1:1.

Samo osam minuta kasnije kompletiran je preokret, a doneo ga je Nikolo Rovela pogotkom posle dodavanja Stefana Sensija.

Udineze je napadao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u završnici, a od 68. minuta bez Lazara Samardžića koga je na terenu zamenio Simone Pafundi.

I konačno, u 90. minutu dosuđen je jedanaesterac za domaći timbog prekršaja Andree Petanje.

Odgovornost je preuizeo Norberto Beto i pogodio za konačnih 2:2.